Naudingi patarimai

Savo gaminius impregnuojame pažangiu, sąlyčiui su maistu tinkamu vandens pagrindo impregnantu, kuris suteikia puikią apsaugą nuo dėmių ir ilgalaikio nusidėvėjimo ir yra visiškai draugiškas aplinkai. Mūsų gaminių priežiūra reikalauja labai mažai pastangų.

Kasdienė priežiūra

Prižiūrėti mūsų betoninius gaminius yra labai paprasta. Drėgna šluostė, švelnus valiklis su neutraliu pH ar chloru, arba tiesiog muiluotas vanduo yra viskas, ko jums reikės. Drėgną paviršių nusausinkite popierine šluoste ar rankšluosčiu.

Venkite rūgštinių valiklių ir valiklių su tirpikliais. Abrazyvinės kempinėlės, grandikliai ar šiurkštūs šepečiai taip pat nėra tinkami valymui, nes gali subraižyti ir pažeisti paviršių. Pažeistas betonas ateityje gali įgerti į save nešvarumus ir jo paviršiuje gali atsirasti matomos dėmės.

Dėmės

Mūsų betono gaminiai yra labai atsparūs dėmėms. Impregnuotas paviršius yra apsaugotas nuo dažniausiai namuose pasitaikančių maisto produktų (raudonas vynas, burokėliai, citrinų sultys, aliejus ir kt.). Tačiau visuomet rekomenduojame nuvalyti paviršių iškart tik pastebėjus nešvarumus. Ypač svarbu kuo greičiau nuvalyti nagų lako, plaukų dažų ar garstyčių dėmes. Dėmės gali atsirasti tose vietose, kurios prieš tai buvo mechaniškai pažeistos ar pats paviršius buvo netinkamai naudojamas.

Jeigu ant betono paviršiaus atsirado dėmė, pirmiausia pabandykite ją išvalyti balikliu, kurio sudėtyje yra chloro. Jeigu naudojate koncentruotą baliklį, būtinai jį praskieskite vandeniu pagal gamintojo nurodytas proporcijas. Tuomet uždėkite balikliu sudrėkintą kempinėlę ar šluostę ant dėmės ir palikite tol, kol dėmė išnyks. Tai gali užtrukti nuo kelių minučių iki kelių valandų priklausomai nuo dėmės pobūdžio ir to, kiek laiko dėmę sukėlęs produktas buvo paliktas ant paviršiaus. Nesijaudinkite, baliklis nepažeis paviršiaus.

Įbrėžimai

Nepjaustykite maisto produktų ant betono paviršiaus, visuomet naudokite pjaustymo lenteles. Peilis gali pažeisti impregnantą ir tose vietose paviršius gali pradėti įgerinėti nešvarumus ateityje. Betono paviršius taip pat gali būti pažeistas stumdant ant jo sunkius ar šiurkštų dugną turinčius daiktus. Visi įbrėžimai gali būti pašalinti iš naujo švelniai sušlifuojant ir perimpregnuojant paviršių.

Karštis

Impregnuotas betono paviršius yra atsparus karščiui iki 260˚C. Nors nuo viryklės nukeltas puodas ir neturėtų palikti jokios žymės ant betono paviršiaus, rekomenduojame visuomet naudoti apsauginius padėklus. Tai reikalinga tam, kad nors impregnantas ir nebus pažeistas, tačiau po juo esančiame betone gali atsirasti mikro įtrūkimai.

Perimpregnavimas

Teisingai prižiūrint paviršių, jo nereikia periodiškai impregnuoti iš naujo. Tačiau jeigu paviršius yra mechaniškai pažeistas, rekomenduojame tą padaryti. Susisiekite su mumis ir mes jums suteiksime visą reikiamą pagalbą, kaip teisingai perimpregnuoti jūsų turimą gaminį arba mes tai padarysime už jus.