Ar betonas tau tinka?

Betonas – fenomenali medžiaga. Jį matome, kur bepažvelgtume, be jo beveik neapsieina jokie šiuolaikiniai statiniai. Jis leidžia improvizuoti ir kurti daugybę įvairiausių konstrukcinių elementų, tiek funkcinių, tiek dekoratyvių – geriau pažinus šią medžiagą ir perpratus darbo su ja ypatumus, atsiveria beribės galimybės kūrybai.

 

Iš pirmo žvilgsnio betonas gali šiek tiek gluminti ir net gąsdinti – juk per labai trumpą laiką iš skysto jis tampa tvirtas kaip uola. Prieš pradedant darbus, svarbu užtikrinti, kad šis procesas vyks sklandžiai.

 

Betonas nėra vienintelė medžiaga, kurią naudojame – taip pat dirbame su plienu bei medžiu. Tikime medžiagų harmonija, tikime jas sujungiančiais dizaino ir gamybos procesais. Vis dėlto galime teigti, kad betonas yra mūsų specializacija. Betonas – medžiaga, kurioje glūdi istorija. Juk galutinis rezultatas pasiekiamas gamtos išteklių teikiamų galimybių ir žmogaus vaizduotės bei įgūdžių dermės dėka. Betonas tarsi atkartoja gamtoje vykstančius procesus, jis tvirtas, ilgaamžis, tačiau drauge ir nepastovus – laikui bėgant jis kinta… Jis daug subtilesnis, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, ir visuomet unikalus – net iš pažiūros identiškų gaminių spalvos ir tekstūra skiriasi, niekuomet neatrasite dviejų visiškai vienodų betono detalių. Šios betono ypatybės įkvepia estetinius sprendimus, padedančius geriausiai panaudoti betono privalumus ir kompensuoti trūkumus.

 

Betonas skirtas žmonėms, kurie supranta, kad akimirkos tobulumas netruks amžinai. Betonas laikui bėgant sensta, jis kaupia akimirkas, kuriomis su juo dalijatės. Tinkamai prižiūrimas, jis pergyvens jį sukūrusius žmones, ir suteiks džiaugsmo ateities kartoms. Istorija taps ateities dalimi.